| KarinaD a întrebat:

Ce exerciţii îmi recomandaţi pentru a scăpa de colăceii de pe burtă? Aş vrea să ştiu şi în cât timp pot vedea rezultatele şi de câte ori să le fac, câte serii etc. Mulţumesc şi dau fundă!

Răspuns Câştigător
| kitty_9669 a răspuns:

Abdomene,in jur de 20-25 pe zi,
daca vrei sa scapi si din grasimea de pe picioare poti face genoflexiuni 15-20 pe zi

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Tu ai nevoie de abdoneme. pentru incep 2, in serii de 25. dupa, maresti cu 5, cu 10.

| Adrianetc a răspuns:

Exercitiile nu te scapa de grasime, lucreaza decat muschiul, adica, daca faci abdomene nu te va scapa de grasimea abdominala ci doar il lucrezi fara sa se vada.Pentru a slabi trebuie o dieta echilibrata si mult sport.

| yostefiyo a răspuns:

Multumesc de intrebare si eu vreau sa scap