| Laurentiutv156 a întrebat:

Cei care ați văzut întrebările anterioare.Mai adaug că pe testiculul drept nu e una, sunt mai multe umflături tari deasupra testiculului și pe cel stâng am o umflatura tare dar mai mica.Ce poate fi? Pot rămâne infertil la 16 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mergi nene la doctor ce crei ca e TPU clinica medicala? De unde vrei sa stim ne zapaciti pe bune cu atitea intrebari, ai medic de familie i ti e lene sa mergi dimineata pana in ora 13 la el sa i ti dea trimitere la urologie? Ce crezi ca daca pui 100 de intrebari pe TPU te vindeci? Boala se va agrava sa stii cu cit stai si nu mergi la un medic specialist o sa ajungi la el cand va fi prea tîrziu pentru tine. Vorbeste cu parintii tai sa te duca la medic maine.

| Laurentiutv156 explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt in Italia și medicul e in Romania

| darrio2007 a răspuns (pentru Laurentiutv156):

In Italia s-au terminat medicii?