| NのON a întrebat:

Ceva depresivi p-aici?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

EU! Sunt depresiv dar ma tratezlaughing.Si cum a zis si OnuOnulica, viata merge inainte!
Tu esti depresiv?

| OnuOnulică a răspuns:

Sunt de prin noiembrie 2013...am tratament care sincer chiar ma ajuta happy

Viata merge inainte...trecem peste.

| Duucu a răspuns:

Depresia e pentru idioti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Duucu):

E usor sa faci misto de altul cand nu stii cum e

| Duucu a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am tratat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Duucu):

Eh, bine ca te faci idiot singur.

| Duucu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma fac idiot pe mine ala de acum 2 ani jumate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Duucu):

Ciudat mai esti. ti-ai dat seama ca era aiurea ca erai depres sau ce?

| Duucu a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Era aiurea, am scapat de ea cand am incetat sa folosesc medicamente.