| Danut3s20 a întrebat:

Cine a mai facut vaccinuri al catei va rog un raspuns am cumparat vaccinu si mi-a dat doua sticlute una cu lichid transparent alta cu lichid maroniu spre portocaliu si vreau sa stiu de la cei cu experienta ce fac cu alea si in ce zona le fac vaccinul pls ca vaccinarea la veterinar la noi e 70lei si e criza de unde drk atatia bani pls help me@@@@@@bine cas vaccinurile mai ieftine de 12 lei primul si 18 al doilea.Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| augu200 a răspuns:

Pai asa costa la veterinar eu nu pot sa-ti spun si cauta pe google intreaba veterinarul si prima coloana iti apare Intreaba veterinarul - Caini de vanzare si dai pe mouse clk dreapta si iti apare deschideti linkul intr-o fila noua si iti apare acolo adauga o intrebare si iti va raspunde veterinarul. Daca nu te-ai lamurit trimite-mi un mesaj.