| anonim_4396 a întrebat:

Cine are carii poate sa faca detartraj?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kteichd a răspuns:

Se poate dar sa nu fi patruns in smalt. detartrajul curata dintii de tartru si carii daca nu au patruns deja in smalt si sunt doar pe la suprafata.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se face doar pe dinții sănătoși!
Pa, pa.

| PeFuga a răspuns:

Da, poti face detartraj!