| mititicabombonica a întrebat:

Cine stie o dieta simpla de slabit eficienta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bogdanfree14 a răspuns:

Iti zic eu: Dimineata jumatate de ora alergi
15 minute exercitii( abdomene, genoflexiuni)
ca mic de jun o salata din rosii, ardei rosu, ardei verde, castraveti
la pranz o supa sau ciorba dar fara multa carne si fara paine
intre mese cate 1-2 fructe ( mere, banane, piersici, caise, pepene etc)
seara 30 minute alergi
cina o iei in jurul orei 18-18:30
la cina mananci ori tot o salata de fructe sau tot ca la micul dejun
ATENTIE: in salate nu pui otet, sare sau nu le mananci cu paine
fara dulciuri
fara sucuri de ori ce fel
fara apa minerala

sper ca te-am ajutat, eu am slabit 8 kg in 2-3 saptamani cu dieta astawinking bafta

6 răspunsuri:
| smaranditza a răspuns:

Nu exista! crede-ma!

| RadioactiveUranium a răspuns:

Supa de varza cam patru boluri pe zi funda happy

| LoadedGun a răspuns:

Stai nemancata laughing si fa mult sport merge de fiecare data

Nu serios acum. Dimineata manca mult sa dai pe dinafara laughing pentru ca nu se depune ca faci miscare smug.La pranz poti sa mananci oua, carne fiarta nu prajita, cartofi fierti( eh pranz sari peste el laughing
De la 6 numai mananci nimic doar daca chiar iti e foame eventual un fruct sau salata

P.S nu uita de sport cat mai mult sport smug asa arzi multe calorii eu recomand alergareawinking cateva ture in spatele blocului in jurul unui caraj minim 10 devil

| Econatura a răspuns:

Produse cu indice glicemic scazut - folosite in dieta Montignac http://www.montignacshop.ro/pages/produse-cat-2

| mititicabombonica explică:

Am gresit categoria?