| Cr7adi a întrebat:

Cine stie pe ce poste se joaca astazi real madrid si auxere? la digisport nu la tvr1 ii as roma cfr cluj la dolce sport ii sahtior cu braga

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bianqita a răspuns:

Uite aici detalii, il poti vedea si online:
http://meciurionline.tv/2010/12/06/live-real-madrid-auxerre/

1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

Intra pe gsp.ro si acolo ai programul zilnic al tuturor transmisiilor sportive tv (canale tv, ora, competitia)