| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Salutwinking In farmacii se gasesc creme BB? La ce preturi? Multumesc happy

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Am văzut şi în farmacii, dar au maxim 2 nuanţe. Ce primesc şi ei pe acolo. Preţul: 22 lei +
Am văzut şi la 35-40 lei, depinde ce marcă e.

| sosostore a răspuns:

Se gasesc si in real, kaufland, pana si avon are crema bb, am incercat foarte multe si cea mai buna mi s-a parut cea de la garnier de la garnier...nivea e buna si ea dar nu pentru un ten uscat..costa intre 30 - 40 lei

| RaspberryLover a răspuns:

Eu am vazut crema BB, dar nu stiu cat costa. Depinde si unde stai... poate preturile difera!

Dar la mine in oras am vazut.
Pa, pa! happy

| Bettypupacioasa a răspuns:

SwagGirl1998 de cat stiu eu crema BB nu se gaseste la farmaci da eu am gasit si avea un pret de 25 de lei