| anonim_4396 a întrebat:

Copiii din Capitala pot beneficia, gratuit, de consult stomatologic si tratament al afectiunilor dentare, la initiativa Directiei Generale de Asistenta Sociala a Municipiului Bucuresti.

Parintii care doresc sa-si programeze copiii pentru astfel de consultatii pot suna la numarul de telefon 314.23.15, de luni pana vineri, intre orele 8.30 si 16.30, potrivit edililor bucuresteni. Consultatiile se desfasoara intr-unul dintre cabinetele stomatologice din incinta fostei policlinici Sahia (sectorul 1).

Vizitele la stomatolog au loc luni, miercuri si vineri, intre orele 8.00 si 14.00, precum si marti si joi, intre orele 14.00 si 20.00.
CRED CA ESTE VALABIL PENTRU ORICE ORAS, MERGETI LA ASISTENTA SOCIALA.
Stiati? va foloseste informatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiam, dar multumesc pentru informatie!

3 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Esti TARE, alllina, ne dai vesti super,... mai vin si eu sa adaug, ca fosta policlinica Sahia,- este acum : Centrul de diagnostic si tratament Dorobanti - calea Dorobantilor 32 sector 1 centrala 021/211. 34. 30. Numai bine si multumim ca mereu ne dai inormatii utile. Lucien.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. dar nu e valabila si la locul faptei. daca nu ai bani, isi baga ceva in dintii copilului.la pariu. exceptiile intaresc regula.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dimonu, am scris aceasta informatie dupa ce o vecina mi-a spus ca a mers acolo si ca a fost foarte mutumita, pachetul de cafea a fost tot ce a costat-o.