| Marya_Ioana_1996 a întrebat:

Pentru examenul teoretic pentru obtinerea carnetului de sofer, am o nelamurire, daca scrie ca e program de audiente inseamna ca se dau in timpul acela si examene?
DRPCIV BISTRITA NASAUD

Nume: S.P.C.R.P.C.I.V.
Adresă: Mun.Bistrita, Judetul Bistrita-Nasaud, Piata Petru Rares nr. 1.
Număr telefon: 0263215009
Program de lucru: LUNI-MIERCURI 08.30-16.30
JOI 08.30-18.30
VINERI 08.30-14.00
Program de audienţe: Marti, Miercuri si Joi intre orele 13.00-14.00
Multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu au legatura audientele cu examinarile.
Audientele se tin de catre seful serviciului sau adjunctul acestuia iar examinarile se tin de examinatorii desemnati pentru ziua respectiva, de regula sefii nu participa direct, doar pot controla.