| blondix_2927 a întrebat:

Credeti ca daca merg cu bicicleta cateva ore pe zi si mananc foarte putin, o sa slabesk mai repede? Nu trebuie sa slabesc mult, doar putin din picioare straight face si atat straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

De acord! Este posibil. Este insa bine sa tii evidenta timpului cat mergi pe bicicleta si a cantitatilor de mancare ca sa poti ajust, functie de rezultate. Rezultatele apar in saptamani.

| iuliaoprea a răspuns:

Da, sportul este important. Incearca totusi sa mananci echilibrat pentru ca altfel s-ar putea sa pui la loc. Inlocuieste o masa doua cu un produs dietetic si mananca foarte multe legume. Mananca de asemenea 1 portie de lactate si o portie de carbohidrati si una de proteine. Dar in principiu bazeaza-te pe legume ( de preferinta proaspete nu preparate)

| liveincolors a răspuns:

Nu trebuie sa te infometezi ca sa slabesti. Continua sa faci pe bicicleta, mananca putin si des (cat mai sanatos), si o sa vezi ca o sa se vada rezultatele.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur daca mananci doar foarte putin si mergi cu bicicleta la spital o sa-ti spuna ce ai laughing
Ia-o usor, usurel ca nu mai conteaza acum asa de mult 5 kg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu cred cadak o sa faci asta o sa slabesti