| DianaMirela a întrebat:

Credeti ca regimul este cea mai buna solutie pentru a slabi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndreeaFarasperante a răspuns:

Nu neaparat, cea mai buna solutie este sportul

| DianaMirela explică (pentru AndreeaFarasperante):

Ai mare dreptate!

| DianaMirela explică (pentru AndreeaFarasperante):

Raspunsul tau, a fost declarat castigator

5 răspunsuri:
| 7Azaky a răspuns:

Cea mai buna reteta pentru a slabi este vointa combinata cu o dieta sanatoasa si echilibrata si cu sportul (jogging, inot, gimnastica cardio) etc!
Cu dieta fara sport si cu sport fara dieta nu prea faci nimic!:*
Daca vrei niste exercitii cauta pe google passion4profession si o sa vezi pe acolo cateva! Daca nu iti place cauta si pe alte site'uri!
Sper ca ti'am fost de folos :*!big hug Multa bafta cu slabitu >big grin

| DianaMirela explică (pentru 7Azaky):

Multumesc, mi-ai fost de ajutor!

| AndreeaFarasperante a răspuns (pentru DianaMirela):

Ma bucur ca am putut ajuta!