| anonim_4396 a întrebat:

Crema anti-celulitica te ajuta sa slabesti si pe la solduri sau burta? Chiar daca nu prea ai celulita in acel loc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Veme a răspuns:

Parerea mea: ajutorul dat de crema anticelulitica in slabire este ZERO. Poate masajul sa dea un efect slab in combinatie cu cofeina sau mai stiu eu ce are crema in celulita, dar foarte slab la cati bani costa o crema anticelulitica "buna', dar slabire cu creme - este un vis si cred ca va ramane. Daca vrei sa slabesti trebuie sa mananci mai putin.