| puppy16 a întrebat:

Heei! A folosit cineva crema ceea anti-celulitica de la avon?
Elimina celulita sau pur si simplu o ascunde? ceva pareri?

2 răspunsuri:
| xCrazyGirl a răspuns:

Crema nu e buna -.-'' doar ascunde celulita. eu, insa, am gasit un mod mai bun si am scapat de ea cu remedii naturale: sa mananci anumite lucruri, sa bei multa apa ecc. produse bogate in grasimi precum iaurturi, branzeturi, carne de vita si sa faci exercitii

| Ana-Maria_Stoica_1998 a răspuns:

Da,este destul de buna! Dar nu este de ajuns sa folosesti doar creme sau ale chestii.Incearcaa sa faci sport. Macar o data pe saptamana! Vei fi foarte multumita!