| musli a întrebat:

Crema mibazon este buna pentru acnee

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mrsjacksonhere a răspuns:

Da este foarte buna si eu am incercat va recomand si voua!

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru mrsjacksonhere):

Te rog eu ajuta-ma, ai incercat aceasta crema? e buna si pentru tenul gras? in cate zile iti da rezultate? eu am 4 zile de cand ma dau si nu prea vad rezultate, te rog eu raspunde-mi