| mcrenma a întrebat:

Cu ce boala ar putea fii asemuite durerile membrelor superioare, dureri de burta, stari de voma din senin, si durerile de cap, toate la un loc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| PrettyMe a răspuns:

Probleme digestive, sarcina insa acestea nu implica dureri ale membrelor superioare care ma conduc la poliartrita reumatoida... da-ne mai multe detalii, cat de des ti se intampla? mai ai si alte simptome?

| lordbogdan a răspuns:

Gripahappy.

| mcrenma explică:

Mi se intampla cam de 2-3 ori pe zi. Dar am citit ca astea ar putea fii din cauza unui herpes, pe care il am.

| oanamk22 a răspuns:

Ai de mult timp simptomele astea?
daca nu... voma si durerile de burta pot fi provocate d o mancare neplacuta
durerea de cap poate veni de la orice...
iar durerile membrelor nu stiu de la ce ar putea fistraight face

dar cel mai bine consulta un medic, el te poate ajuta cel mai bine

| TheCrab a răspuns:

Sarcinabig grinlaughing

| andrei1980 a răspuns:

Poate esti insarcinara sau ai o boala la care nu tisa gasit un diagnostic