| Mariuss32 a întrebat:

Cum ar trebui să iau tărâțele de grâu pentru a slăbi? Seara sau dimineața și de ce? Am început să mănânc mai sănătos că vreau să fac pătrățele pe abdomen. (Am 14 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Dimineata deoarece organismul are nevoie de timp pentru al extrage substantele nutritionale si a le folosi pentru slabit si...patratele, bafta! happy

| Mariuss32 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Cam câte linguri/lingurițe trebuie să iau?

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru Mariuss32):

Cam 2 lingurite la iaurt sau lapte cu cereale.

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Dimineata,eventual amestecate cu fulgi de cereale sau muesli.