| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa mai pun cateva kg in plus. vreau in special sa ma ingras la picioare. am 40kg is f slaba sad vreau solutii pentru aceasta problema )

dau fundita.

nu vreau raspunsuri suparatoare happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndreiP98 a răspuns:

Pai...Faza cu mancatul mult iese din discutie pentru ca tu vrei sa cresti in kilograme, nu in grasime.Ca sa cresti in kilograme, trebuie sa cresti in inaltime, si pentru asta fa un sport (baschet cel mai recomandat). Stiu ca pare absurd, ca daca faci sport slabesti, dar atata timp cat nu esti grasa (presupun ca nu esti) si nu ai ce grasime sa dai jos ca sa pierzi din kilograme, asta e solutia: sa te dezvolti mai mult ca sa cresti in kilograme. Sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Cand va aud... vreau sa ma ingras straight face.
tu stii ce inseamna sa te ingrasi?
inseamna sa pui grasime pe tine...
si eu nu cred ca asta vrei tu.
dar ca sa iti faci forme mai bune...
ai putea sa incepi sa-ti reglementezi mesele mai bogate in proteine si fibre...
si sa faci multe exerciti pentru marirea muschilor de la picioare...

| barbiedoll_2931 a răspuns:

Deci iti spun sigur ca daca mananci mai mult noaptea adica dupa ora 6-7 sigur te ingrasi adica cel putin la mine a functzionat

| DAC a răspuns:

Daca ne poti spune si varsta. happy

| Alinnutza07 a răspuns:

Daca e genetic nu prea poti dar Be Happy! :) fetele slabe sunt cele mai frumoase dupa majoritatea pai sa fii model daca ai esti si inallta... intra si tu aici pls http://midnight-pearl.blogspot.com/

| Candyfloss a răspuns:

Buna.
Ce poti face ca sa pui cateva kg inpuls e, sa mananci mai mult sa mananci dulciuri... paine... atata cred:/
pupici. si bafta