| neaivan a întrebat:

Cum as putea sa slabesc fara eforturi fizice? cunoasteti vreo dieta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Felys a răspuns:

Fara sport nu iti ramane decat sa faci foamea la greu, ma rog sa manaci exact ce nu iti place, in cantitati mici, deci...sa iti oropsesti sufletul

| Uza a răspuns:

Fara SPORT nu faci nimic.
Daca faci foame o sa iti para rau mai tarziu, o sa ramai fara masa musculara o sa ramai "scandura" si in plus te imbolnavesti.
Sportul, din cate stiu eu iti aduce doar beneficii si o sanatate pe masura.Lasa lenea si misca-ti fundu!

| Ursoianu23Ovidiu a răspuns:

Fara durere nu exista placere.