| DooM a întrebat:

Cum as putea urca in greutate cat mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Mergi la sala.

| Azµre a răspuns:

Nu e sănătos să pui cu lopata, totul treptat mai ales dacă oi avea 12-13-14 ani și vrei să te îngrași. așteaptă că ești în creștere.

| Voidwithin a răspuns:

Stiu ca poti, baga in tine ca si cum fiecare masa ar fi ultimalaughing

| SolitarHacker a răspuns:

Supliment Nutritivwinking

| wrath007 a răspuns:

Pai mananca multa paine si alune chestii de astea si catofi prajiti, chips-uri, etc... iti garantez ca te ingrasi daca faci asta

| Ana0Maria a răspuns:

Nu este asa usor pe cat pare. Mananca mult si des. Incearca si niste vitamine.

| ionuth2d a răspuns:

Pai incearca sa mananci orice cu paine...bine nu chiar orice dar sa mananci multa paine. Funda?

| ionuth2d a răspuns:

Manaca mult searahappy