| piticu123 a întrebat:

Cum fac sa imi creasca mai repede parul facial?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

O sa iti creasca la vremea lui (esti satul sa auzi asta,si eu eram) Oricum,nu ai ce sa faci. Oricum ai privi problema, ori ca te invatam noi ce si cum, ori ca nu iti zicem, tot trebuie sa astepti.Da-i cu lama, dai in toate sensurile pe fata.Cand o sa inceapa sa te manance fata.E clar, incepe sa iti apara parul happy

1 răspuns:
| Bybanu a răspuns:

De ce ai face asta?

Da-te cu lama sau aparat de barbierit si o sa iti creasca mai repede!