| gabitza_5735 a întrebat:

Cum ma pot lasa de fumat fara medicamente,plasturi, etc? Dau fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu ambitie.

| mona a răspuns:

Cu vointa, toutul depinde sa vrei cu adevarat sa te lasi de ele

| Karinakari99 a răspuns:

E de ajuns să vrei ca să faci ceva, nu există "nu pot". Dacă vrei, vei renunţa, gândeşte-te la fumat ca la ceva dezgustător ce urăşti tu şi ocupă-ţi timpul cu altceva să-ţi ia gândul de la tutun.

| giony54 a răspuns:

Bea ceai de busuioc 3 cani pe zi.

| ForYouBaby a răspuns:

Totul tine de vointa atata timp cat vrei sa te lasi o sa reusesti trebuie sa te trezesti si sa zici " de azi ma schimb o sa lupt contra viciului si o sa castig" trebuie sa ai ambitie multa si incredere in tine ca poti si sa nu renunti! Bafta happy

| TequilaG a răspuns:

Trebuie sa iti soresti sa te lasi de fumat.

| Goidescu_Gabi_1924 a răspuns:

Ambitie multa big grin