| LoooVe <3 a întrebat:

Cum pot sa scot super glue-ul de pe maini?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Cu apa calda si incerci sa inlaturi cu unghia superglue de pe maini, ai grija sa nu fie prea fierbinte apa.

| Suzy a răspuns:

Bagi mainile in apa cat de fierbinte poti. Lasale in acea apa vreo 10-15 minutetongue Repeta apoi procedeulhappy

Eu asa am scapatdevil

| Laue a răspuns:

Nu cred ca este vreo solutie. O sa cada el cu timpul, cam intr-o saptamana.

| alecs94 a răspuns:

Acetona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ketchup si sare de lamaie

| Panda a răspuns:

In timp se ia. spalate cu mult sapun. nj

| Ẵđξ a răspuns:

Cu apa calda