| Iulia_Raluca_1996 a întrebat:

Mi-am pus unghii false lipite cu super glue acum cu ce sa le scot?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Alea se dezlipesc super greu, de ce nu ai mers la un salon să ti le pună fetele alea cu solutii speciale, nu cu super glue, tine le in apă caldă sau aproape fierbinte cit suporti bineinteles, si incearcă să tragi de ele tinindul e sub jetul de apă vezi poate reusesti cu o pensetă sa prinzi de unghia falsă si să tragi, dar sa nu te rănesti la degețele, de cit timp le ai pus? Alea sigur sunt lipite beton, vezi cu acetonă poate ar merge sau tiner, acela scoate petele de super glue si cu sigurantă cu ăla le ai putea dezlipii cu usurință, si daca nici asa nu merge, mergi la un salon si vorbeste cu fetele alea, că ele sigur au solutii puternice si speciale cu care dezlipesti unghiuțele false. De unde esti scumpă Ralucuța?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu clestele. Daca atat te-a dus capul.

| BiuL a răspuns:

Mare prostie ai facut. tine-le in apa calda cu sapun.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă, cum ai rezolvat problema?

| MarianWLF a răspuns:

Cum sa pui super glue pe unghii, buna asta laughing
E greu de dezlipit, incearca cu apa fierbinte, in functie de cat de fierbinte o poti suporta, apa fierbinte inmoaie lipiciul, daca nici cu asta nu merge nu stiu ce sa zic, e grava treaba laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum le-ai pus, draga! Funda?