| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de bronz? Mie nu-mi place sa fiu bronzata desi soarele ma prinde chiar dupa o ora sau doua asa ca acum(dupa ce am stat o saptamana la mare) sunt foarte bronzata. Imi plac asiaticii si vreau sa arat cat de cat ca ei iar bronzul nu ma ajuta deloc. Asa ca, cum pot sa scap de el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BlackRose08 a răspuns:

Daca e bronz de la mare, se duce catva din el dupa cateva dusuri, dar daca doar asa te-a prins soarele habar n-am big grin.

| Merrycriss a răspuns:

Nu cred ca exista ceva anume care se ia bronzul dar se duce repede de obicei asa ca nu iti face griji. Apropo si mie imi plac fffff mult asiatici si vreau si sa arat ca ei am auzit ca la ei e o chestie care are forma de creta si se aplica pe fata care te ajuta sa ai pielea ca ei ca nu stiu cum sa numeste ca as vrea si eu sa fac rost sad