| Madalina84 a întrebat:

Cum pot scapa de celulita? nu am multa, dar nu imi place, puteti sa ii dati niste metode? dau fundahappymersi:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pisikutzza22 a răspuns:

La dus te exfoliezi in zonele afectate cu zat de cafea, la sfarsit alternezi apa rece/apa calda(dusuri scotiene) dupa dus faci masaj anticelulitic cu crema anticelulitica
in rest incearca sa mananci sanatos, sa bei 2 l apa pe zi si sa faci sport

10 răspunsuri:
| Tzukushi a răspuns:

Hei

citeste aici despre crema mea anticelulitica

http://www.sfaturilemariei.com/......rsonala-2/

| Madalina84 explică:

Am incercat, dar nu merge asa.

| Madalina84 explică:

Multumesc de ajutor dar am aflat ce trebuie sa fac happy

| Cehin13 a răspuns (pentru Madalina84):

Daca nu te superi poti sa-mi zici ce ai facut?

| Madalina84 explică (pentru Cehin13):

Pot sa iti zic unde am dat si cu cine am vorbit ca sa aflu? vrei sa iti spun?

| Cehin13 a răspuns (pentru Madalina84):

Da,te rog.

| Madalina84 explică (pentru Cehin13):

Uita-te la intrebarea ta, cu celulita tiam lasat un link

| Andrei_Rusu_Andrei_1990 a răspuns:

Pot sa te ajut dar imi trebuiesc mai multe detalii despre tine, cum ar fi varsta, greutatea, de cand ai celulita?

| ZuzulinaZoe1993 a răspuns:

Slabiit