| andrada_3947 a întrebat:

Cum pot slabi rapid?

Dau fundita♥♥

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lovely11 a răspuns:

Rapid poti slabi urmand un regim disociat, adica: 3 zile mananci numai legume si fructe, urmatoarele 3 zile doar lactate, si urmatoarele 3, carne. tine minte,nu este prea sanatos si vei lua la loc dublu,daca nu vei avea un regim echilibrat dupa.fa mult sport, mananca sanatos, scoate dulciurile si painea.cred ca asta e mai important pentru tine si sanatatea ta.nu merita sa te infometezi, poti face gastrita sau mai rau, ulcer.ai grija de sanatatea ta! iti recomand cartea mihaelei bilic. sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

Incepe si mananca sanatos,mananca mai mult fructe, legume, iaurturi...painea ingrasa ff mult mananca paine neagra sau graham, fa foarte mult sport, du-te seara si dimineata in parc si alearga vreo 30 de minute,tot asa inainte sa pleci in parc fa si niste abdomene o sa iti tonifici muschii si o sa slabesti pe burtica, nu manca mancare de la fast-food, mai putine dulciuri si sucuri carbogazoase spor la slabit:*

| miki13 a răspuns:

Incerca cu sport in fiecare zi, mers pe jos, iar ca regim ori cel cu cupa de varza ( eu am dat jos 4 kg cu acest regim, fara sa depun alt efort)sau legume, fructe si carne slaba, numarind caloriile;

| Alex_8669 a răspuns:

1. fa sport in fiecare zi.
2. Alearga minim 35 de minute pe zi
3. mananca mai multe legume si fructe.

| 11Teodora a răspuns:

Si numai manca dupa ora 18.00