| membrugirl2010 a întrebat:

Cel mai rapid mod de a slabi?
funda

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Neaparata sport sad
si dieta, sa nu manaci dupa 6 seara!

bye-bye

| dulcykaLy a răspuns:

Un mod rapid nu este... acum depinde de persoana.
1. ai putea incerca un regim. si sport. (da nu e rapid)
2. ceaiuri diuretice. happy

| andreeeeea a răspuns:

Cu ceaiurile chiar functioneaza
important ii sa nimeresti unul bun. exact nu stiu care e cel mai ok
ideea ii ca din cauza lui sa tot mergi la baie de multe multe orihappy
si asa elimini tot din tinehappy

| Biancaeu a răspuns:

Incearca sa faci in fiecare seara cate 20-30 de abdomene... dupa ce trece de febra musculara poti face cate 50-60.cand iti spun asa ti se par multe dar am incercat si eu si e foarte usor.incearca sa mai reduci dini dulciuri prajeli sucuri si NU MANCA DUPA ORA 6 cel mai important
:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport, sport, sport si dieta.