| maxim789 a întrebat:

Cum sa am dintii albi? Ce poate sa ma ajute? Eu spal dintii in fiecare zi, dar alte solutii mai sunt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Suna ciudat, dar incearca sa ii speli cu bicarbonat de sodiu. Multi doctori mi-au recomandat si mie asta. Isi face efectul, dar nu te astepta la minuni.

| maxim789 explică (pentru PainTech):

Dar,crest 3d white ajuta la albirea dintii complet

| PinguIstHEBest a răspuns:

Mie mi-a zis azi o prietena ca pot cu coaja de la banana, este inauntru o subst alba...o freci de dintii tai...nu glum