| anedreaeaaa a întrebat:

Cum sa fac sanu mai imi creasca sanii?laughing

Nu spuneti ca nu vreau sa fac asta si asa...voi spuneti doar cum pot face asta, fara alte comentarii:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, NU ai ce face sad

Toate cele bune.

8 răspunsuri:
| costel_4263 a răspuns:

Buna.daca preferi inotul, ai rezolvat problema.sau mergi la sala. dieta si fara paine.dp 6seara, adio mancarica.,. funda?

| anedreaeaaa explică (pentru costel_4263):

Ce legatura are inotul cu cresterea sanilor lool?laughing

| costel_4263 a răspuns (pentru anedreaeaaa):

Sport.mult sport. soro

| anedreaeaaa explică (pentru costel_4263):

Dar ce legatura are sportul frate?laughing

| T4zu a răspuns:

De ce ai dori asta... laughing, ii poti impinge inapoi, daca tot cresc asta e, nu esti tu de vina (glumesc), fa o vizita la un specialist.

| ioanamy a răspuns:

Un estetician presupun...altfel nulaughing