| roxanarooxy a întrebat:

Cum sa imi mai prind parul la scoala (nu coafuri extravagante), nu vreau videoclipuri pentru ca nu le pot vedea vreau sa imi scrieti idei.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Hei!
iti dau mai multe variante:
1-iti poti prinde parul intr-o coada de cal
2-iti poti face doua codite impletite
3-iti poti face un coc si sa lasi cateva fire de par pe langa cap.ca sa arati mai cool.
4-iti poti face un spic(o codita impletita.este mai mult pentru fetele cu parul scurt. daca iti faci spic vei arata suberb)!
5-ti-l poti lasa desfacut.in cazul in care ai parul drept iti intinzi cu placa bretonul, sa stea cam asa parul:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
6-tot pentru parul lung.ti-l lasi desfacut, si iti pui o clama cu fundita.vei arata super!
7-i-a o esarfa si pune-o in jurul parului apoi fa o fundita.parul lasa-l desfacut.este la moda!
cam atat.Succes!

| NoNameJunior a răspuns (pentru NoNameJunior):

*ia.sorry!

| roxanarooxy explică (pentru NoNameJunior):

Nu am breton

| NoNameJunior a răspuns (pentru roxanarooxy):

Nu conteaza. unele coafuri enumerate de mine merg si daca nu ai breton.

| roxanarooxy explică (pentru NoNameJunior):

Ai putea sa mai imi dai site-uri cu poze

5 răspunsuri:
| clody83 a răspuns:

Aici ai foarte multe imagini - o sursa de inspiratie foarte buna: http://www.mujer.ro/coafura/blog