| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de vergeturi si celulita in conditii casnice! va rog sa ma ajutati! am 20 de ani si am vergeturi mult prea mari si nu stiu cum sa scap de ele plus am si celulita nu e grava dar nu-mi place si as vrea sa arat frumos nu perfect dar frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Luissa123 a răspuns:

Am auzit ca cu cafea...
detalii aici
http://www.acasatv.ro/frumusete/scapa-de-celulita-cu-ajutorul-cafelei.html

| maybetoday a răspuns (pentru Luissa123):

Merci Madalina e o modaliatte foarte usoara chiar am sa o fac chiar acum happy iar cu vergeturile ce sa fac nu stii?

| xButterflyxX a răspuns (pentru maybetoday):

De vergeturi din pacate nu se mai poate scapa decat prin operatii, iti recomand sa incerci sa iti faci masaje pe internet sunt tratamente folositoare pentru elasticitatea pielii, astfel previi vergeturile.