| Anonimusmmm a întrebat:

Cum sa slabesc?
Am tinut dieta 2 luni, nu am mancat paine sau dulciuri am alergat si am facut sute de exercitii pe zo si nu am slabit nimic
Ajutooor, vine varaaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Inseamna ca ai arderile extrem de lente ori ai mancat alte lucruri foarte calorice sau ai slabit putin la inceput si nealternand exercitiile organismul s-a obișnuit cu programul ai logic ca n-ai mai dat jos. Daca te regăsești in ceva ce am zis (dar sa nu te apuci sa te infomezi in niciun caz, calculeaza ti pe net ce numar de calorii iti trebuie zilnic si incearca sa te tii de el, nu prin infometare ci mancare sanatoasa si saraca caloric). Daca ai facut cam tot ce am zis eu si tot n-ai slabit, mergi la nutritionist.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un nutritionist daca nu ai reusit singur nimic.

| peperonies a răspuns:

Scrie aici ce ai mancat 3 zile.