| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa slabesc? si in special abdomenul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Fa cat mai multe abdomene.si daca se poate fa si putin sport in aer liber

10 răspunsuri:
| Dara a răspuns:

Faci abdomene, multe, multe de tot!

| yoanna73 a răspuns:

E foarte greu, dar daca vrei poti. gimnastica

| claudiu89 a răspuns:

Abdomene desigur... dar nu tare ajunge, trebuie si dieta, mergi la sigur asa

| simpluEu. a răspuns:

Si eu vreau sa am "patratele"dar e fff greu.eu unu am cateva "carpe"cu nisip care mi le leg de picioare si bag abdomene(pentru muschii de jos)si am si banca de inversiune pentru (cei de sus)dar trebuie sa bagi mult si bine...mai incearca cateva alergariwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu te sfatuiesc sa tii un regim personalizat(pe care nu ti-l poate recomanda decat un nutritionist) si sa faci sport, la inceput nu foarte mult, exercitii care sa iti lucreze toti muschii, pentru a arde calorii, apoi maresti intensitatea acestora, pe zi ce trece. faci multe abdomene(sunt in zadar daca in programul tau nu sunt incluse si ex. pentru coapse, solduri, brate.)sper sa-ti fi fost de folos...multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ii simplu deci te pui la bara te prinzi cu bratele de ea stai intins si incet ridici picioarele la piept dar sa fie drept si facind de mai multe ori acest lucru in 2 saptamini ai sa slabesti max 10 -12 kg.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba nu mai induceti in eroare omu daca nu stiti va rog informativa si dupa aceia raspundeti uite prietene aici un link citeste si vei afla de la niste persoane cu mai multa experienta in domeniu si nu de la fete laughing ele si abdomenu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Facand exerciti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Facand abdomene da desigur e cam greu, poti lua si pastile sau daca nu tine si u dieta

| ladyx a răspuns:

Desigur nu ar strica sa faci exercitii pentru abdomen cit mai multe,, in fiecare zi,,, dar am mai auzit de niste plastere minunate care se vind in orice farmacie,, acestea ajuta sa recapeti frumusetea abdomenului