| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap si eu de matreata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu ma spal cu clear si nu am matreata!
dar dezavantajul lui e ca iti cade parul!
Succes!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am aceeasi intrebare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cu ghetzii pe cap!

| cristiano9 a răspuns:

Fa'ti dus mai deswinking cu un sampon mai bun sh care se potriveste cu parul pe care il ai...

| diana_3934 a răspuns:

Eu folosesc de vreo 4 luni Head&shoulders si nu am avut nici o problema cu matreata. Dar a mai aparut de la gama Nivea Sampon Anti-Matreata Pure Gloss, Pure Color si Pure Repair. E o gama foarte buna, eu folosesc multe produse de la Nivea si sunt foarte incantata de ele, la fel si iubitul meu.
Ramane la aprecierea ta.