| dorinel456 a întrebat:

cum sa scap de matreata?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Foloseste un sampon anti matreata potrivit tipului tau de par

| StamateAlina1987 a răspuns:

Cel mai bun tratament antimatreata pe care il folosesc si care l-am descoperit dupa ce am fost la doctorul dermatorlog e un tratament cu un sampon natural pe baza de ulei 100% pur de arbore de ceai de la Thursday Plantation.
La mine functioneaza foarte bine tratamentul si il recomand.
Pe langa beneficiul ca am scapat de matreata, tratametul de la Thursday Plantation imi tine excesul de sebum in limitele normale, parul nu se mai ingrasa asa tare si scapul nu se mai irita.