| SaveTheNature a întrebat:

Cunoasteti pe cineva care are Hirschprung?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Nu.

| ZeHelp a răspuns (pentru xBya):

Asta chiar a fost de ajutor...

| xBya a răspuns (pentru ZeHelp):

Pai ma, la intrebarea pe care a pus`o coconu'/oana se raspunde cu da/nu din cate stiu. Eu asta am facut. Si nu vad sa fi cerut ajutor in vreun fel.

Sau ma insel?

| SaveTheNature explică (pentru xBya):

Intrebarea este, cum de ti-ai pierdut timpul, sa citesti intrebarea, si sa raspunzi la ea cu NU. Ori ai 11, 12 ani, ori esti idiot, ori ambele.

| xBya a răspuns (pentru SaveTheNature):

Am citit intrebarea si am zis ca daca tot m`am obosit, de ce sa nu raspund?
Si nu te mai chinui sa faci deductii pripite in legatura cu alti oameni, ca nu ai talentul necesar sa le citesti intreaga viata dintr`un singur cuvant.

| ZeHelp a răspuns (pentru xBya):

Pai, da, ai dreptate, la o intrebare se raspunde cu Da/Nu, dar pe TPU ar fi indicat sa raspunzi numai daca stii.

| xBya a răspuns (pentru ZeHelp):

Ar fi indicat sa raspund numai daca stiu? Pai am stiut chiar foarte bine care e raspunsul.