| Joker3134 a întrebat:

Daca ai cancer la gat in cat timp poti sa mori?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca esti la inceput, nici nu trebuie sa te gandesti la moarte, sunt sanse foarte mari sa te vindeci.
Dar de regula se depisteaza in stadii mai avansate, atunci apar simptomele si e mai greu de tratat.
Raspunsul depinde de organism, stadiul bolii, metodele de tratament...

Răspuns utilizator avertizat
| AlexDarius3 a răspuns:

Cat ai noroc. Daca esti de abia in primul stadiu e bine.