| samsung2012 a întrebat:

Daca ai facut sex anal pentru prima oara iti mai vine menstruatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu are nicio legatura una cu alta

| VadTot a răspuns:

Normal ca o sa ti mai vina..doar ca e posibil adica cu siguranta..are sa ti vina..si din alta parte.happy

| BlurrY a răspuns:

Ce darq de legatura are Analul cu menstruatia? laughing raised eyebrows PE bune.

| Azµre a răspuns (pentru BlurrY):

Mă dacă o face mai dur, s-ar putea vreo 2-3 zile așa să aibă menstruație pe anus laughing

| Azµre a răspuns:

Da, logic! N-are treabă anusul cu vaginul!

| Oana92 a răspuns:

Ce legatura are una cu alta?

| e1xtz a răspuns:

Mai grav. poti sa ramai si gravida....la asta nu te-ai gandit..hmmm

| Violente a răspuns:

Menstruația și reproducerea nu au nicio treabă cu anusul, totul ține de vagin.

Aveți grijă cu sexul ăsta anal, sperma se poate scurge foarte ușor în vagin distanța dintre cele două orificii fiind FOARTE mică.

TE salut!

| DeKoniec a răspuns:

Sexul anal nu are treaba cu menstruatia. Succes!

| Keith a răspuns:

Nu are nicio legatura sexul anal cu menstruatia,ei menstruatia ii curge din vulva, pe cand sexul anal(este sexul in anus), deci in concluzie nu are nicio legatura una cu alta, asa ca poti sta linistit, ca ii va veni menstruatia prietenei tale.

| july00 a răspuns:

Ce legatura are sexul anal cu menstruatia? raised eyebrows

| LuMix a răspuns:

Nu este o prostie ce lagatura are sexul anal cu menstruatia.

| scooby98 a răspuns:

Da mai vine menstruatia fiindca nu ai facut nici un cintact sexual propriu zis big grin

| ZaRa007 a răspuns:

Da normal, atunci ai la fund "Teddy are pentru tine fructe, morcovi, vitamin" laughing

| GeooFenomenala a răspuns:

Sexul anal nu are legatura cu reproducerea sau cu menstruaita laughing ca sa ramai gravida trebuie ca partenerul tau sa-si dea drumul in tine insa in vagin nu in alte partiwinking laughing baftaa sper ca te-am ajutat :p :*

| samsung2012 explică:

Pai prietenenei mele ai este frica ca a facut sex anal cu mine sa nu o sa ai mai vina menstruatia si eu i-am zis ca tot ai vine dar vrea sa fie sigur