| MrFunky2 a întrebat:

Daca ai hernie de disc te doare constant spatele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Depinde, de la caz la caz. Eu zic sa pui toate aceste intrebari unui fizioterapeut. Incearca sa iti distragi atentia de la boala pe care o ai raspunzand la intrebari, aici pe TPU, asa cum facem si noi. Sunt multi oameni care au nevoie de ajutorul nostru, ca si tine. Si tu ii poti ajuta! sanatate!

| untu a răspuns:

Mergi urgent la medicul de familie, sa nu te complice mai rau boala! S-ar putea sa ai nevoie de operatie!

| MrFunky2 explică (pentru untu):

Nu ma doare, doar am intrebat.

| Clorox a răspuns:

Te doare foarte rau, au fost cele mai cumplite dureri din viata mea...

| tintareco a răspuns:

În general, da.

| georgianasiiulia a răspuns:

Da te doare costant in general.