| ayran a întrebat:

Buna TPU. De ce ma doare spatele in zona de jos deasupra fundului? (cea lombara) Ma doare doar atunci cand stau foarte mult in picioare si nu mai stau le scaun. Oare sa fie hernie de disc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa miscare, nu sta pe loc si nu sta cocosat.

| LittlePoppy a răspuns (pentru anonim_4396):

Bun sfat, dar nu tii cont de niste lucruri. Cum ar fi locurile de munca ce te obliga sa stai in picioare. Statul la un rand. Mai sunt si alte cazuri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LittlePoppy):

Nu a precizat nimic de vreun loc de munca sau alte imprejurari, deci nu am de unde sa stiu.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O radiografie ti-ar mai de folos, decat ghicitul nostru.

| Invictusman a răspuns:

Ai probleme cu sciatica.

| LittlePoppy a răspuns:

Oare ce ar fi sa mergi la medic?