| Hopii a întrebat:

Daca alergi 1 km/zii cat slabesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Slăbești în funcție și de alimentele pe care le consumi.
Alimentația, exercițiile fizice zilnice cât și hidratarea formează tabloul slăbirii sănătoase.
Pa, pa.

| KateMiddleton a răspuns:

Daca alergi 1 km si maninci 1 kg de bomboane nu dai jos nimic.Eu ti-as recomanda sa mergi patru km cu mers sportiv.Iti ia mai mult timp, dar nu esti atat de obosit si te simti chiar mai bine.Deasemenea slabesti mai tare, doar ca efectul nu apare deodata, asa ca nu dispera daca dupa o saptamana nu observi schimbari.Continua si vei slabi1
Bafta! O silueta de invidiat!

| eu6andrea a răspuns:

Depinde si daca ttii dieta

| Ramoneluu a răspuns:

Important este sa nu uiti sa alergi pe fiecare zi si sa mananci cat mai sanatos. Astfel ai sanse foarte mari sa slabesti!

| Luiza22 a răspuns:

Nu slăbești. Pt. a slăbi trebuie să faci sport în fiecare zi, nu doar odată.

| Bayne_Lolo_1995 a răspuns:

Pai...ai da jos vreo 600 de calorii