| FaRanUmE_5125 a întrebat:

Cat trebuie sa alergi ca sa slabesti 1 kg?

FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Da, unii alearga 20Km pe zi, deci fa un calcul in cateva saptamani, o sa cantareasca minus cateva tone laughing

9 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

7 zile = 1, 5 ore pe zi

| Cosminovici18 a răspuns:

1 kg=1 km

| Cosminovici18 a răspuns (pentru ombladon):

laughing n'am mai stat sa fac calcule

| ombladon a răspuns (pentru Cosminovici18):

Mda

| Cosminovici18 a răspuns (pentru ombladon):

Fa'le tu si zi-mi rezultatul dar sa mi le faci de la cap coada ca si cum ai rezolva un ex. la matelaughing sunt curios cum il faci si ce rezultat iti iese!

| ombladon a răspuns (pentru Cosminovici18):

Oricum nu se poate calcula asa ceva, difera de la un om la altul...

| Cosminovici18 a răspuns (pentru ombladon):

Atunci de ce mi'ai zis sa fac un calcullaughing?

| ombladon a răspuns (pentru Cosminovici18):

Sa faci calculul, ca si cum ar slabi 1Kg la un Km adica ar slabi pre repede...

| Cosminovici18 a răspuns (pentru ombladon):

Da pai prima data asta am zis si eu dar pe urma am ediat raspunsul

| ombladon a răspuns (pentru Cosminovici18):

Da, unii alearga 20Km pe zi, deci fa un calcul in cateva saptamani, o sa cantareasca minus cateva tone laughing