| AdaIoana5 a întrebat:

Daca am baut o cafea ieri si m-a durut burta cam toata ziua, e ceva rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca tu ai doar 13 anisori, deci cafea NU este recomandata copiilor!

Cafeaua pe stomacul gol irita stomacul chiar si adultilor, dapai unui copilas de anisori mici ca tine.

Tine minte si nu mai bea cafea pe stomacul gol, ca-i posibil sa ai un inceput de gastrita, de aceea doare stomacul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, ceva e rău, dar nu știm ce.

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca ai baut cafea si nu ai mancat inainte si dupa posibil sa fie de la ea...

| ReddY25 a răspuns:

Cel mai probabil ai mâncat ceva stricat

| Anonimul151 a răspuns:

Nu. Cu siguranță e de la altceva. De la mâncare etc...

| just4ubr2015 a răspuns:

Nu e de la cafea sigur ai mancat ceva si nu tia priit cand bei cafeaua fa-o mai slaba daca era prea tare

| Esti a răspuns:

Dacă toată ziua nu ai mâncat nimic e posibil sa aibă o mică influența și cafeaua. Dar dacă ai mâncata sigur nu e de la cafea

| SarmauaOparita a răspuns:

Crocodil