| Katalinkata0 a întrebat:

Dacă am fost tras de par de prieteni in joaca și chestii și îmi cade parul din rădăcina, parul o sa dea din nou întodeauna? Întrebarea pe scurt " parul tras din rădăcina mai creste?", dau funda la cel mai frumos răspuns și detaliat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

In majoritatea cazurilor va creste.

| lpavel a răspuns:

Binenteles! ce bine ar fi daca n-ar creste... laughing dar din pacate nu este asa...

| Lukasssz a răspuns:

Creste.Asa forta au ei? Ti-au smuls parul din radacina laughing

Răspuns utilizator avertizat