| anonimus1223 a întrebat:

Daca am fumat doar 10 tigari ( toata viata / in 3 zile ) dar nu mai fumez, pot sa fac cancer si din atat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Nu dragule, nu o să se întâmple nimic.
Totuși, lasă-le.Nu-ți aduc nimic bun.
Baftă!

| anonimus1223 explică (pentru Musique):

Mi-a placut modul de adresare laughing :*

| Musique a răspuns (pentru anonimus1223):

Bine dulceață.
Mulțumesc de fundă.

| anonimus1223 explică (pentru Musique):

Nu ai pentru ce :*

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De la 3 tigari nu faci cancer

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fumatul e doar un factor de risc in ceea ce priveste cancerul, poti sa fumezi toata viata si sa nu influenteze cu nimic sau poti fuma 3 tigari si sa delanseze ceva la nivel celular. Inca nu se stie exact cauza aparitie cancerului asa ca probabil cele 10 tigari nu iti vor provoca nimic

| PedoBarbie a răspuns:

Nu faci cancer doar din atât. Şi există şi alte motive pentru care poţi face cancer. Nu numai fumatul.

| andrei1237 a răspuns:

Nu,nu vei face cancer doar daca ai fumat 10 tigari.

| Sebastian2014 a răspuns:

Nu! linisteste-te eu am fumat doua zile in toata viata mea 12-15 tigari si am tras dintr-un trabuc si n-am patit nimic

| anonimus1223 explică (pentru Sebastian2014):

Mentionez ca nu am tras in piept decat 2 fumuri puppy dog eyes