| Jigokunokishi a întrebat:

Daca am varicocel stadiu 3 si ma operez, exista totusi varianta sa raman infertil?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu, dar cere informații de la medicul curant.
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

| mariaxxxxxxxxxx a răspuns:

Fratele meu s-a operat la Cluj in aceasta vara, totul a fost bine dupa operatie.Medicii spun la fiecare in parte daca e cazul de infertilitate sau nu.Din cate mi-a zis el c-am nimeni nu a ramas infertili

| Jigokunokishi explică (pentru mariaxxxxxxxxxx):

Multumesc de timpul acordat happy!