| Alexandru657 a întrebat:

Daca am varicocel trebuie sa ma operez daca vreau sa merg la Academia de Politie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kogaion a răspuns:

E bine sa te operezi de varicocel, ca sa nu ai probleme pe viitor, poate cauza infertilitate din cate am inteles eu. Operatia este foarte usoara si rapida.

1 răspuns:
| Betty12345678 a răspuns:

E mai ok sa te faci bine pentru tine nu neaparat pentru scoala, dar nu cred ca lor le pasa de partea asta.