| anonim_4396 a întrebat:

Daca ca baiat, dupa ce am urinat ma sterg cu hartie igienica e ceva rau sau anormal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Ai nevoie de sfaturi și când mergi la toaletă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cui ii pasa ce faci tu la baie?

| sierra1 a răspuns:

~baiat, dupa ce am urinat ma sterg cu hartie igienica e ceva rau~

depinde unde (pe ce) te ștergi

| doarunbaiatcurios a răspuns (pentru sierra1):

Oare? Pe capul penisului, nu e logic?!

| sierra1 a răspuns (pentru doarunbaiatcurios):

Nu e logic deloc!

| anonimg a răspuns:

Este cat se poate de normal sa te si speli cand ai posibilitatea.

| Lukasssz a răspuns:

Troll sau?

| Alverto a răspuns:

E anormal, fiindcă organul erectil masculin nu scurge atât de mult lichid după procesul de urinare, așa că sincer nu are rost.

| Flavianadx a răspuns:

Wtf de unde concepția asta? Adică te crezi superior sexului opus pentru ca tu poți sa tragi pielea peste?
Tie nu-ți picura dacă nu te ștergi adică? Eu cred ca puți tata dacă faci asa

| Gabryel85 a răspuns:

Nu e interzis, bineînțeles, dar cred că puțini bărbați chiar au nevoie de așa ceva.