| jacexoxo a întrebat:

Daca fumez cate 2 tigari pe zi la 15 ani penisul va fi afectat? Adica nu mai creste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

cum era aia, unu' se duce si ia un pachet de tigari, si pe pachet scria: "fumatul poate duce la impotenta"
suparat il da inapoi si intreaba:
nu aveti unul cu "tutunul poate dauna grav sanatatii"?

EXACT asta intrebi si tuhee hee

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu, îți va da probleme pulmonare mai degraba, dar asta e alta treabă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu va influenta creșterea, aceasta este determinata genetic de la tatăl tău, țigările nu încetinește acest proces natural, in schimb vei avea plămânii afectați cu timpul, dar 2 tabac-uri nu e cine știe ce.

| 44mon a răspuns:

Penisul nu, dar calitatea spermei tale da. Asta pe lângă alte probleme de sănătate.

| Cristian226 a răspuns:

Ar trebui sa te îngrijorezi de alte probleme de sănătate dacă fumezi de la o vârstă asa de frageda.

| IonutValeriu a răspuns:

Fumez de la 13 ani si a crescut cum trebuie, stai linistit